Načítám...
Online rezervovat návštěvu v STK Nepomucká s.r.o.

Nevjížďejte dovnitř!
Vyčkejte před areálem na příchod technika!

Vážení zákazníci,
s ohledem na stávající epidemiologickou situaci a na to navazující Vládou ČR vyhlášený nouzový stav na celém území ČR (shodně jako tomu je i dalších evropských zemích) a v důsledku toho přijatých opatřeních, si Vás dovolujeme informovat o tom, že i naše společnost je nucena, a to až do odvolání, omezit osobní formy komunikace na našich provozovnách naší společnosti. Jsme však plně připraveni věnovat se Vám prostřednictvím telefonického spojení (+420 377 248 811), kontaktního formuláře či případně prostřednictvím mobilních aplikací umožňující komunikaci na dálku.

Věříme, že nastalá opatření naší společnosti pochopíte a budete při vyhledávání a využívání našich služeb postupovat s maximální možnou obezřetností a zodpovědností.

V případě jakýchkoliv dotazů, požadavků, přání apod. jsou Vám naši pracovníci pochopitelně plně k dispozici na telefonu +420 377 248 811 nebo kontaktního formuláře.

Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám v současné situaci mnoho zdraví.

STK NepomuckáSTK Nepomucká Plzeň

Provádíme technické prohlídky, Evidenční prohlídky při změně majitele, informativní prohlídky na přání zákazníka bez záznamu do TP, měření emisí, prohlídky dovezených vozů ze zahraničí, prohlídky přestaveb vozů i na LPG/ CNG.

Provádíme technické prohlídky silničních vozidel kategorií:

  • L - motocykly, tříkolky, čtyřkolky
  • M1 - osobní automobily, mikrobusy do celkové hmotnosti 3500 Kg
  • N1 - nákladní automobily do celkové hmotnosti 3500 Kg
  • O1 a O2 - přípojná vozidla

 

Více
STK

STK

Potřebuje Váš vůz STK?
Přijeďte k nám.
Měření emisí

Měření emisí

Potřebujete změřit emise?
U nás žádný problém.
STK + Emise

STK + Emise

Potřebujete STK a emise?
Přivezte vůz a vyřešeno.